Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
#51
LPG czy PB wszystko zależy od konstelacji
jakie odcinki w jakim trybie i jak często ,
przykładowo:
ja osobiście pokonuje miesięcznie 500-650 km 95% to dwa odcinki dziennie łącznie 26km 30/70 miasto/droga expresowa w mojej konstelacji Instalacja LPG amortyzowała by się około 3Lat ,
gdybym miał 90% miasto to raczej bym się zdecydował właśnie na LPG a i szybciej by się zamortyzował koszt instalacji wiec konstelacja pod LPG jest bardzo względna i indywidualna ,
kandydat to 2.4 Automat , przy 3.5L/3.7L pojemności warto gruntownie przemyśleć i kilkukrotnie zrobić kalkulacje uwzgledniajac wszystkie scenariusze nie tylko to ze na Autostradzie pali tylko 9L ale tez ruch miejski gdzie niekiedy jest 2 z przodu/100km
Odpowiedz
#52
Tak 20 litrów na miescie nie kiedy to prawda Uśmiech
Odpowiedz
#53
Panowie dopiero znaleźli jakiś błąd na v wyskoczył czujnik ultradźwiękowy koło ksenona. Co to może być i jak to kosztowo może wyglądać. Przez 70 km nic potem skasowali i Po przejechaniu paru km znowu swieci
Odpowiedz
#54
(09-24-2015, 3:03 )Kubihondka napisał(a): Panowie dopiero znaleźli jakiś błąd na v wyskoczył czujnik ultradźwiękowy koło ksenona. Co to może być i jak to kosztowo może wyglądać.  Przez 70 km nic potem skasowali i Po przejechaniu paru km znowu swieci

A kiedy sie pochwalisz nowym nabytkiem? Oczko
Odpowiedz
#55
Piotr Jeszcze nie odebralem ,ale na pewno go wrzuce tu, tylko wlasnie na dzien dobry zlapalem taka niespodzianke. Chlopaki mi sprawdzaja wszystko co sie da, no i probuja rozszyfrowac ten blad. Jutro bede znal dokladna nazwe tego co to moze wywalac blad.
Odpowiedz
#56
Zamawiasz rozrząd ?
Odpowiedz
#57
Nie bo moj serwis w krakowie kolaczek z wieliczki napisal ze wymiana po 240
mysle ze kolo 220 wymienie wiec jeszcze kolo 16 tys km
Odpowiedz
#58
Witam Was drodzy forumowicze
Czy ktos zna sie na instalacjach gazowych ?
Polecono mi za 3,5 tys zenit pro obd na wtryskiwaczach hana
Czy slyszal ktos o tym ?
Odpowiedz
#59
W tej sprawie ci nie pomogę ;(
Odpowiedz
#60
jest wątek osobny o instalacjach lpg
ja mam landirenzo i jest ok - tyle mogę powiedzieć Uśmiech innych nie znam po prostu Oczko
kosztowała około 5500zł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości