Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
#71
Ciekawe ile pracy trzeba zeby LKAS u nas zamontować z Anglika.
Odpowiedz
#72
tylko po co?

mam w Accordzie, nigdy nie używam, w KB1 połowie elektroniki wyłączam bo mi przeszkadza[ głownie radar]

Problem będzie, bo wszystko jest lustrzanym odbiciem.

fajnie mieć sprzęt JDM dla gadżetu ale przestałem czuć ten klimat gdy coś jest po prostu zbędne. Od razu przypominam sobie czasy, w których kupiłem Acurę całą aby wyciągnąć elektryczną kolumnę kierownicy, mowa o KA7
v6
Odpowiedz
#73
Po to zeby mieć LKAS chociaz guzik na kierownicy bo cieszy oko Oczko
Odpowiedz
#74
(09-27-2015, 7:28 )Legend95 napisał(a): tylko po co?

mam w Accordzie, nigdy nie używam, w KB1 połowie elektroniki wyłączam bo mi przeszkadza[ głownie radar]

Problem będzie, bo wszystko jest lustrzanym odbiciem.

fajnie mieć sprzęt JDM dla gadżetu ale przestałem czuć ten klimat gdy coś jest po prostu zbędne. Od razu przypominam sobie czasy, w których kupiłem Acurę całą aby wyciągnąć elektryczną kolumnę kierownicy, mowa o KA7

Punkt widzenia zalezy od punktu jezdzenia Oczko. Pewnie jezdzisz na krotkie trasy. Radar jest na dlugie trasy i u mnie zawsze jest wtedy wlaczony. Jest bardzo przydatny, poprawia komfort i bezpieczenstwo jazdy. W miescie tez wylaczam.
Odpowiedz
#75
nie.

bardziej zależy od stylu jazdy.

mi przeszkadza. 

próbował ktoś kiedyś zakręt do uślizgu i z włączoną kontrolą trakcji która interweniuje brutalnie jak Tyson w ringu?
v6
Odpowiedz
#76
czyli juz przechodzimy z "niepotrzebne" na "styl jazdy" Oczko. Wiec jednak dla niektorych z innym stylem jazdy okazuje sie przydatne Język. Ja wole miec wiecej opcji niz nie miec. Jak chce jezdzic innym stylem to wylaczam. Jak chce miec wiekszy komfort to wlaczam.
Odpowiedz
#77
(09-27-2015, 9:49 )Legend95 napisał(a): próbował ktoś kiedyś zakręt do uślizgu i z włączoną kontrolą trakcji która interweniuje brutalnie jak Tyson w ringu?

W Legendzie sie boje, bo jej nie ufam, jakos wlasnie dziwnie dziala, natomiast w 530i DSC dziala wysmienicie. But w podloge na rondzie a auto grzecznie jedzie tam gdzie chce. Nic jednak nie przebije wylaczenia trakcji i rasowy drift w BMW. Legend moze pomazyc. To nie jest auto do takiej jazdy.
Odpowiedz
#78
idzie zima to i będziecie mieli okazje Oczko

Odpowiedz
#79
(09-27-2015, 7:28 )Legend95 napisał(a): tylko po co?

mam w Accordzie, nigdy nie używam, w KB1 połowie elektroniki wyłączam bo mi przeszkadza[ głownie radar]

Problem będzie, bo wszystko jest lustrzanym odbiciem.

fajnie mieć sprzęt JDM dla gadżetu ale przestałem czuć ten klimat gdy coś jest po prostu zbędne. Od razu przypominam sobie czasy, w których kupiłem Acurę całą aby wyciągnąć elektryczną kolumnę kierownicy, mowa o KA7

raczej myślę ze to jest fakt bycia dojrzałym do podejmowania męskich decyzji , kupując KB dobrze wiedziałeś ze oszczędzasz sobie czas i dodatkowe inwestycje , tak samo accorda bo jak masz ACC to i masz FULHouse wiec jak by nie patrzył ta mala iskierka w Oku zawsze będzie cie kierować w odpowiednim kierunku, nawet jak w większości jest ci niepotrzebny taki gadget , jednak zawsze kiedyś przychodzi taka chwila ze tykniesz palcem to tu to tam i się nie zastanawiasz bo po prostu to masz na stanie wyposażenia to sa właśnie uroki posiadania bogatych wersji wyposażenia pisze sie ze przeszkadza a moc czymś sterować a nie mieć tej opcji to już zasadnicza różnica , sam tez jestem lekko zawiniety bo za sama chęcią posiadania OEM Navi w ACC skreśliłem kilka dobrych i dużo tańszych egzemplarzy przed zakupowych,
Odpowiedz
#80
Ja kupie sobie Anglika i przeloze ten guzik do siebie reszta na czesci Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości