Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drgania podczas hamowania
#31
Trochę zamienników jest: http://www.rockauto.com/en/catalog/acura...rotor,1896 fakt nie tej klasy co SP Performance, ale kilka firm produkuje.
Odpowiedz
#32
w różnych katalogach (polskich) również pojawiają się takie możliwości stosowania zamienników,
jednak w realu okazuje się że nie pasują
Jutro będzie montaż Delphi.
w praktyce okaże się na jak długo wystarczą...
Odpowiedz
#33
Które próbowałeś i nie pasują? Bo jak dotąd wszystko co brałem z Acury pasowało idealnie. Ale może tu jest inaczej.
Odpowiedz
#34
prosiłem handlowca z inter cars to nie mógł mi zaproponować zamienników
więc wylądowałem u mechanika
który w warszawie naprawia hondy - polecił że te Delphi to by mógł założyć
ale że ja nie mieszkam w wawie to u mnie w mieście polecili zimmerman dlatego dałem do zrobienia - okazało się że tylko delphi będą z zamienników
nie jestem tu specjalistą w żadnym stopniu widać tylko że to nie jest typowe auto i faktycznie dostępność części zamiennych do trgo modelu się skraca..
a co do tego katalogu co poleciłeś nie znam, mogę przekazać namiar mechanikowi może jemu się przyda albo mi w przyszłości..

pozdr.
Odpowiedz
#35
Niestety polscy mechanicy, handlowcy i katalogi są fatalne - błędne wymiary itp. Dlatego kupuję wg katalogów z USA i dotąd zero błędów.
Jak kupowałem drążki kierownicze to wg polskich katalogów były 3 różne wymiary. Zaryzykowałem Mooga wg specyfikacji Acury RL i pasują idealnie.
Odpowiedz
#36
(03-15-2016, 0:17 )arek@epoczta.pl napisał(a): w różnych katalogach (polskich)  również pojawiają się takie możliwości stosowania zamienników,
jednak w realu okazuje się że nie pasują
Jutro będzie montaż Delphi.
w praktyce okaże się na jak długo wystarczą...

Kolego. Nie zakładaj tego dziadostwa, będziesz żałował.
Odpowiedz
#37
Ludziska, czytajcie ze zrozumieniem. Na wielu stronach są błędne informacje dot. tarcz do KB1. jedyne które pasują to rozmiar 319 mm. żadne TRW, Zimmermann, itp. nie będą pasować. Przerabiałem ten temat. Chyba że macie nieoryginalne mniejsze zaciski, wówczas mniejsze tarcze podejdą.
Odpowiedz
#38
Kala a 320 mm nie podejdą?
Odpowiedz
#39
(03-16-2016, 6:20 )kala40 napisał(a): Ludziska, czytajcie ze zrozumieniem. Na wielu stronach są błędne informacje dot. tarcz do KB1. jedyne które pasują to rozmiar 319 mm. żadne TRW, Zimmermann, itp. nie będą pasować. Przerabiałem ten temat. Chyba że macie nieoryginalne mniejsze zaciski, wówczas mniejsze tarcze podejdą.

Te co podałem z RockAuto to są wszystkie właśnie 319mm
Odpowiedz
#40
Nie kumam was chłopaki jak sa lepsze tarcze od oryginałów napiszcie i jaki rozmiar i klocki Oczko

Kala40 bitte
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości