Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie pracuje 1 cylinder
#11
No jesli w serwisie Hondy to pewnie naciagna....
Komp raczej dobry, bo przeciez jezdzi. Jak mialby sie uszkodzic, zeby jeden cylinder nie dzialal?
Odpowiedz
#12
Kazali gazownikom odciac instalacje. Wypieli komp od gazu, cos tam zmostkowali i dalej nic... cewka jak sie grzala tak sie grzeje. Wina obarczaja gazownikow ze zwarcie gdzies zrobili... ale wczesniej na gazie hanka latala 3 tygodnie i wszystko gralo. W pt. maja spece od landi renzo jechac do hondy i bedzie wielka konfrontacja - honda vs landi renzo.
Odpowiedz
#13
Ostatnio w łaziance miałem podobną konformację fachowców: hydraulik kontra hydraulik, który wymieniał licznik wody i upieprzył gwint. Zabawa na całego Uśmiech
Odpowiedz
#14
Konfrontacje moga byc zabawne, ale zalezy kto na koncu zaplaci Oczko.
Odpowiedz
#15
Tak więc....

Wychodzi na to, że w serwisie padła pierwsza cewka po czym ją wymienili i miało być dobrze.
Niestety w trakcie odbioru okazało się, że padła kolejna... Co skłoniło mechaników do podejrzeń, że gdzieś jest zwarcie, najpewniej spowodowane przez gazowników.
Jednak dziś przyjechał mega spec z landi renzo i powiedział że pewnie ta cewka która się grzeje tez jest uszkodzona i trzeba wstawić kolejną... Tak też uczynił serwis. Fura odpaliła normalnie, system został przebadany i wsio gra. W inst gazowej nie było uchybień. Jazda próbna odbyta z kluczem 10 w razie ewentualnej awarii cewki.
Gostek z landi zalecił zmienić wszystkie cewki. Co uczyniłem. W hondzie zorganizowali mi cewki używki od Civica po 100 za szt. (jak później sprawdziłem to cena z du... nowe nieoryginalne 95pln. No cóż...)
Teraz trzeba wrócić do bogu ducha winnych gazowników i ponownie zamontować gaz.
Moim zdaniem przez wystraszony serwis niepotrzebnie: gazownicy wymontowali instalacje, 2 razy przyjechali do Hondy, i ja byłem przez tydzień bez samochodu.
A wystarczyło założyć jeszcze jedną cewkę

Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Z robocizna ile wyszlo?
Odpowiedz
#17
800. 200 za proby naprawy. + jeszcze panom od gazu trzeba bedzie cos zabecelowac....
Odpowiedz
#18
Ile dałeś za Hondę i jaki przebieg?
Odpowiedz
#19
(03-05-2016, 16:32 )lukaszmmarek napisał(a): 800. 200 za proby naprawy. + jeszcze panom od gazu trzeba bedzie cos zabecelowac....

Aha,  to tragedii nie ma za tyle zamieszaniaOczko 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości