Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana żarówek w KB1 na ledy
#21
A więc tak, zabieramy się najpierw od zdjęcia gumowych zaślepek (1,2), a żeby je zdjąć musimy podwadzić od strony 1 tak jak na zdjęciu a później przesunąć lewą zaślepkę w lewo a prawą w prawo i bez problemu wyjdą. Następnie musimy podwadzić lekko z lewej strony oprawkę od światełka jak na zdjęciu (3). Później bierzemy się za zapinki, na zdjęciu narysowałem mniej więcej w którym miejscu powinny być lecz najlepiej zrobicie tak że podginajac lekko tapicerkę będziemy widziec gdzie dokładnie są i nie ma chyba znaczenia czy zaczniecie od góry czy od dołu (ja zacząłem od góry). I pamiętajcie jak będziecie je odpinac to najlepiej jak będziecie brali za zapinkę obiema rękoma z dwóch stron i z wyczuciem odpinac. Jak zapinka zostanie w karoserii to się nie martwcie, wyjmieci ją później np. kombinerkami lub wypychając ją od środka i z powrotem ją włożycie w uchwyt który jest przy tapicerce. Jak zdejmiecie już tapicerkę to podejście do żarówek macie super, przekręcamy na dół gniazdo w którym siedzi żarówka i mamy żaróweczkę Uśmiech. I to tyle. Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#22
Lepiej podważyć mocniej ze szmatka i sciagnac klosz Oczko
Odpowiedz
#23
Dariusz2880 powtarzasz się już po raz nie wiem który z kolei. Czy próbowałeś tak zrobić??? Wielu z nas próbowało i nam się nie udało stąd też poszukiwaliśmy innej metody.
Odpowiedz
#24
to przy okazji proponuję wypchnąć klosz od środka i go przeczyścić, ewentualnie posmarować wazeliną techniczną to może następnym razem pójdzie gładko Szczęśliwy
Odpowiedz
#25
(05-08-2016, 2:17 )pgkoci napisał(a): Dariusz2880 powtarzasz się już po raz nie wiem który z kolei. Czy próbowałeś tak zrobić??? Wielu z nas próbowało i nam się nie udało stąd też poszukiwaliśmy innej metody.

Jutro specjalnie pójdę do garazu i spróbuje aż to nagram,tak jest w książce pokazane wogule posiadacie te książkę ?
Odpowiedz
#26
Ja takiej ksiazki nie posiadam, ale uwazam ze ciezko tak wyjac oprawke jak w instrukcji, mi przeszkadzala ta listwa chromowana co jest nad oprawkami. Pewnie da sie jakas wyjac ale ja wolalem nie kombinowac. Zdjecie tej tapicerki nie jest jakas filozofia i dlugo z tym nie schodzi dlatego wolalem tak zmienic zarowki.
Odpowiedz
#27
Czekamy na filmik dariusz
Odpowiedz
#28
Ja mam oryginalną książkę i próbowałem to zrobić zgodnie z instrukcją, nie dałem rady. Jak dla mnie listwa chromowa uniemożliwia takie wyjęcie ale być może przy wprawie da się to zrobić. Mi się nie udało, a nie chciałem niczego połamać.
Odpowiedz
#29
chętnie rzucę okiem jak bez dewastacji ściągasz klosz Duży uśmiech
Miałem to u siebie wymieniac, zdjęcie kloszy się nie powiodło, rozbieranie tapicerki bagażnika odpuściłem.
v6
Odpowiedz
#30
Byłem w garazu podważyłem szmatka z jednej strony potem z drugiej z jednej strony jest blaszka która trzyma lampkę oczywiście nawkurzalem sie zeby to wyciągnąć poszło dopiero gdy zaciągałem tablice z ramka. Potem włożyć latwo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości