Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynia Help!!
#21
moze od kb1 by wlozyc  i na to wiatraczek jakis wiekszy dac zobacze jak to wszystko rozgrysc
Odpowiedz
#22
Chłodnica do at to nic specjalnego, w stanach takie rzeczy robią w byle serwisie na kolanie. Tam takie zestawy to norma (ale i każde auto ma automat) Ogólnie gdy skrzynia jest mocno obciążona to chłodnice się wkłada, wpinasz normalnie w obwód skrzyni i tyle, zadnych dodatkowych wentylatorów wkładać nie trzeba, choć jeżeli masz tylko ochotę to czemu nie, wpiąć w uklad jakiś termistor i np. Powyżej 80 stopni odpala się wentylator. WsZystko da się upchnąć między zderzakiem a chłodnicą, choć osobiście takie rZeczy widziałem montowane bezpośrednio pod autem przy samej skrzyni.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#23
oczywiscie ze to nic trudnego sam sobie ogarne  ten temat ale wole jednak przy zderzaku zawsze dalej jest od ciepla skrzyni i ukladu wydechowego a wiadomo ze daje czadu wydech . zobaczymy jak to bedzie pierw skrzynie trzeba zamowicOczko
Odpowiedz
#24
Na Allegro jest jedna za 700zl
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#25
(06-28-2017, 5:06 )Szczebiot napisał(a): Na Allegro jest jedna za 700zl

ale ze co?
Odpowiedz
#26
Skrzynia do ka7/8 w automacie
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#27
bede dzis dzwonic jakos o 8 z poznania jest jakas ale od 3.5 pojade zobaczyc moze podejdzie a to w sumie tylko 50 km odmnie wiec sprawdze coz tam jest moze by do czwartku dalo sie wydlubac cos
Odpowiedz
#28
Jeśli dobrze pójdzie(nie dla Legendy niestety), po weekendzie będę miał całą Acurę Legend KA7 (1994) Automat na sprzedaż (cała albo na części)
Za dużo roboty więc odpuszczam. Coś sie z elektroniką popier...ło,
miałem zwarcie i światła się nie włączały albo ciągle świeciły - ogarnąłem, teraz mam jakieś zwarcie na lini klima - wiatraki od chłodnicy. Po nocy aku puste, elektronika żadnego nie mam, sam nie ogarnę :/
Ostatnio coś poszło dalej i czujnik temp. skacze jak opentany (nawet po wymianie). Na dziurach nagle podskakuje na max i nagle opada. Na postoju dziś patrzyłem na odkręconym korku, temp ponad max woda nawet nie zabulgocze, nawet bulki nie idą.
Mam dość więc jak będziesz zainteresowany pytaj po weekendzie, jak znajdę inne autko do jeżdżenia to możemy pogadać.
Odpowiedz
#29
OKI BEDE PISAC.
jak  narazie to tez nie wiem co robic .chyba kupie jakiegos gruza do polatania a to bede rzezbic przy czasie bo juz wymiekam chyba ze ktos ma zadbana skrzynie a nie zajechane padlo. bo wiara opisuja ze sprawna z jezdzacego auta . a w realu jest to badziew ktory 2 lata stoi na palecie w deszczu i zero zbezpieczenia ... jak by ktos mial cos dobrego to mozna gadac
Odpowiedz
#30
Jutro Legendę wywożę do komisu. Biorąc pod uwage stan lakieru i "rudą" więcej jak 3000 - 3500 za nią raczej nie wezmę.
Najpewniej kupi ją jakiś Ukrainiec. A jak się wqr..e jeszcze trochęto wywiozę na złom jak stoi (może butle LPG wyjme bo jeszcze na 8 lat jest 60L).
Chcesz to pisz, albo jak masz wolny czas zapraszam do Olszanicy do komisu.
Auto na chodzie z instalacją LPG - więc można jechać.

Jedyny minus skaczący czujnik temp, który robi co chce (pokazuje ponad max a płyn ok), i zwarcie rozładowujące aku w 6 - 8 godz. U mnie skrzynia działa ok. Rok temu zmieniłem jej olej i filtr na ten z ASO a przy wymianie żadnych opiłków nie było w misce ani na korku. W częściach raczej nie będe sprzedawał,bo z tego zadupia coś wysłać to masakra jakaś.

Na podkarpaciu nie ma do kogo z takimi rzeczami jeździć (olej wymieniałem w skrzyni sam bo jak w warsztacie usłyszeli automat to nagle się pusto w warsztacie zrobiło) a ja nie mam ani siły ani już ochoty marnować życia na poszukiwania, części informacji, grzebanie, kombinowanie...
Wolę w tym czasie siąść na moto i śmignąć gdzieś, pstryknąć foty, spotkać znajomych.

Powodzenia !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości