Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czujniki parkowania
#11
(11-11-2017, 20:15 )dariusz2880 napisał(a): Na ekranie niema komunikatu tylko pipczy .

Czyli można to uznać za pełną współpracę  Zawstydzony
Odpowiedz
#12
(11-11-2017, 19:16 )robo napisał(a): Poszperałem na allegro i można zakupić takie czujniki parkowania z tym, że wszystko oddzielnie tj. sensory, przewody i moduł sterujący bosha. Chciałbym zapytać w jaki sposób to akcesorium współpracuje z elektroniką pokładową samochodu. Mam np. czujniki parkowania w innym samochodzie i np. mogę je w każdej chwili wyłączyć czy np. podczas parkowania wyświetlają się komunikaty na ekranie itp.

Ten zestaw Boscha na Allegro jest wystawiany od co najmniej kilkunastu miesięcy.
Nie sądzę, że Bosch był dostawcą fabrycznych zestawów do Hondy raczej był to jakiś pakiet dealerski więc zalecam ostrożność bo w takim przypadku to zawsze rzeźba i cięcie wiązek.
Odpowiedz
#13
Zdecydowałem się na założenie tych czujników - już działają. Niestety brak możliwości w moim pakiecie podłączenia 4 szt. z przodu (zostały zainstalowane tylko 2 szt.). Jest to oczywiście oryginał ASO. Zestaw zawiera faktycznie moduł m-ki Bosh. Zostały mi z kompletu 2 szt. plus uchwyty do zderzaka. Nie ma żadnych komunikatów tylko inny dźwięk pochodzący z czujników przednich a inny z tylnych. Zestaw udało mi się kupić okazyjnie, chociaż słyszałem że nowy to koszt ok. 4 tysi.
Odpowiedz
#14
(11-12-2017, 4:36 )pluto303 napisał(a): Zdecydowałem się na założenie tych czujników - już działają. Niestety brak możliwości w moim pakiecie podłączenia 4 szt. z przodu (zostały zainstalowane tylko 2 szt.). Jest to oczywiście oryginał ASO. Zestaw zawiera faktycznie moduł m-ki Bosh. Zostały mi z kompletu 2 szt. plus uchwyty do zderzaka. Nie ma żadnych komunikatów tylko inny dźwięk pochodzący z czujników przednich a inny z tylnych. Zestaw udało mi się kupić okazyjnie, chociaż słyszałem że nowy to koszt ok. 4 tysi.

Czyli ten zestaw co znalazłem na allegro na boshu to może faktycznie oryginał, czujniki w aucie zawsze lepiej mieć.
Odpowiedz
#15
(11-11-2017, 5:40 )dariusz2880 napisał(a): Mam te kamery z kompletna wiazka .

o super, wrzuć foto jak masz to na aucie i jak to wygląda na monitorze.
v6
Odpowiedz
#16
(11-12-2017, 9:02 )Legend95 napisał(a):
(11-11-2017, 5:40 )dariusz2880 napisał(a): Mam te kamery z kompletna wiazka .

o super, wrzuć foto jak masz to na aucie i jak to wygląda na monitorze.

Zle mnie zrozumiano Oczko mam wszystko co potrzeba do montazu zeby to działało Uśmiech
Jak wrzucić fotki ? Pisze z iphone
Odpowiedz
#17
Witam, montowałem czujniki parkowania w serwisie Hondy, z przodu mam 4 szt i na tylnym zderzaku również. Koszt 3500 złotych.
Odpowiedz
#18
(11-14-2017, 18:17 )Zbyszek napisał(a): Witam, montowałem czujniki parkowania w serwisie Hondy, z przodu mam 4 szt i na tylnym zderzaku również. Koszt 3500 złotych.

Napisz jak działają i jaki jest koszt robocizny w ASO  ?
Jak ja pytałem w ASO o czujniki to odpowiedziano mi, że nie ma już możliwości zamówienia nowych, gdyż wyszły z produkcji.
Odpowiedz
#19
mam prawie pewność, że wiem jak to jest z tymi czujnikami.

są dwa rodzaje, w moim opisie tzw wklęsłe i wypukłe [np takie jak na zdjęciu wyżej, które wkleiłem]

wklęsłe wyglądają tak jak na tym  zdjęciu i są to czujniki oryginalne do KB1 - są dwa z przodu


   


czujniki, które są w ilości 4szt są z Accorda - sprawdziłem to na moim z 2009.
v6
Odpowiedz
#20
No i wszystko jasne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości