Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pukanie po remoncie
#11
(02-16-2019, 20:30 )Wsciekly13041991 napisał(a): Wymień olej. Będzie dobrze Uśmiech

https://www.ceneo.pl/26326353 o tym oleju  mowisz tak?
Odpowiedz
#12
u mnie niestety nie maja tego oleju ale co myslisz o LIQUI MOLY MOS2 LEICHTLAUF 10W40 ?
Odpowiedz
#13
Dokładnie o tym oleju pisałem. Nie musisz się sugerować tym za ja na takim jeżdżęUśmiech to porostu mój wybór Uśmiech Chodziło mi bardziej o to, ze ogólnie zmiana oleju na 10w40 powinna spowodować uciszenie popychaczy. Nie wiem jak z inną marka oleju. To kwestia indywidualna. Nie będę się wypowiadał. Ile ludzi tyle opiniiUśmiech Ja olej zamawialem z internetu. No i oczywiście filtr oleju również wymieniałem.tu
Odpowiedz
#14
(02-17-2019, 10:26 )Wsciekly13041991 napisał(a): Dokładnie o tym oleju pisałem.  Nie musisz się sugerować tym za ja na takim jeżdżęUśmiech to porostu mój wybór Uśmiech Chodziło mi bardziej o to, ze ogólnie zmiana oleju na 10w40 powinna spowodować uciszenie popychaczy. Nie wiem jak z inną marka oleju. To kwestia indywidualna. Nie będę się wypowiadał.  Ile ludzi tyle opiniiUśmiech Ja olej zamawialem z internetu. No i oczywiście filtr oleju również wymieniałem.tu

okej rozumiem w takim razie zmienie na liqui moly. A co myslisz o stosowaniu "wyciszaczy" szklanek? oczywiscie jesli nie pomoze zalanie 10w40. cos takiego https://allegro.pl/oferta/wyciszacz-popy...lsrc=aw.ds
Odpowiedz
#15
Daj sobie spokoj z tym dodatkiem, tam jakies brednie o szumie pisza,a popychacze stukaja. Ten srodek zrobi Ci najprawdopodobniej kisiel z oleju. Olej wg manuala powinien dac rade, dopoki nie ma duzych zniszczen mechanicznych na walku i popychaczach.
Odpowiedz
#16
Nie jestem ekspertem ale popieram wypowiedź poprzednika Uśmiech)
Odpowiedz
#17
zalalem 10w40 pukanie narazie ustało.. Duży uśmiech ale pojawil sie kolejny problem Duży uśmiech wyskoczyl mi check, podpiąłem pod kompa i błąd P1491.. na necie czytalem ze cos niby z egr? jak w benzynach nie ma egr
Odpowiedz
#18
Bywal ze wzgledu na ekoterrorystowUśmiech
Odpowiedz
#19
kasowałes błąd? wyskoczył ponownie?
hmm.. warto przeczyscic egr moze cos pomoze.
Odpowiedz
#20
tak kasowałem wyskoczył ponownie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości