Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 zbiór informacji - pros and cons
#1
Witam, 
Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post. Zawsze jak chce lub kupię jakiś samochód to sprawą oczywistą dla mnie jest zainstalowanie się na odpowiednim forum tematycznym Uśmiech Bardzo cenię sobie ludzi z doświadczeniem z daną marką/modelem Uśmiech   
Przymierzam się do zakupu KA9, rok 2000, przebieg 160k, pierwszy właściciel, stan (teoretycznie) igła. Chciałem Was prosić o możliwie dużo informacji na co ew. zwrócić uwagę przy zakupie. Podobno jedyną niedziałającą rzeczą jest tempomat i nie wiadomo dlaczego. Nie wiem, czy jest to jakiś spotykany problem w tym modelu. Chciałbym też prosić o przedstawienie mi dobrych i złych stron tego modelu, jego największe bolączki i największe zalety Uśmiech Ludzie (z żoną na czele) odradzają mi zakup 19 letniego samochodu ale ja jestem zdania, że takie Hondy, to jedne z ostatnich samochodów, które tworzyli inżynierowie a nie księgowi i że dobrze utrzymany i zadbany egzemplarz będzie służył długo i bezawaryjnie przez długie lata. Będę wdzięczny za każdy odzew Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
KA9 zbiór informacji - pros and cons - przez Wesley - 02-26-2019, 6:25
RE: KA9 zbiór informacji - pros and cons - przez sova - 04-05-2019, 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości