Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze "koty za płoty" z KB1
#6
Witam,
Od niedawna jestem na forum i od niedawna również posiadaczem Legenda KB1. Przeczytałem Twoje tematy, te jeszcze przed zakupem auta, no i ten już po zakupie.
Zaciekawiły mnie bardzo, bo widzę, że ktoś podchodzi do tematu dokładnie tak jak ja i mam tu na myśli dylematy przed zakupem, szczególnie właśnie kwestia dynamiki tego auta, ale z tyłu głowy było też spalanie, skrzynia automatyczna oraz dostępność i ceny części, jak i spostrzeżenia po zakupie, gdzie podobnie jak Ty najwięcej znaków zapytania mam do działania skrzyni. Co do spalania, to niby człowiek wiedział, ale się trochę łudził, bo do tej pory udawało mi się we wcześniejszych autach te spalanie trzymać w ryzach i mimo jednak dynamicznej jazdy osiągać bardzo korzystne rezultaty. W przypadku Legenda już widzę, że może to być ciężkie do zrealizowania.
Ostatecznie jednak kupiłem i mam Legenda, choć miałem chrapkę na coś jeszcze bardziej oryginalnego i niespotykanego, ale u mnie chyba powinienem powiedzieć, że przy ostatecznym wyborze wygrał rozum, bo do tej pory większość moich aut to Hondy, gdzie mam tylko i wyłącznie dobre doświadczenia, po prostu bezawaryjne auta i tak jakoś pewniej będę się czuł z kolejną Hondą, gdzie przez te lata udało mi się dość dobrze tą markę poznać. Co prawda sam zakup był trochę nie podobny do mnie, bo jednak jak na mnie mocno spontaniczny, gdzie poprzednie auto (Accorda) szukałem 1,5roku i wszytko o nim wiedziałem, a tu pokazał się egzemplarz który mi się spodobał i kupiłem.
Teraz dopiero będę się dokładniej musiał jego uczyć i poznawać wszystkie niuansiki, a niestety jestem mocno czepialski i zawsze szukam dziury w całym. Dlatego dobrze byłoby przejść przez ten etap poznawczy mając do porównania spostrzeżenia kogoś innego i może łatwiej będzie zaakceptować potencjalne zastrzeżenia.
Także jestem do dyspozycji, jak będę mógł to postaram się pomóc i liczę również na rewanż z drugiej strony. W razie czego, żeby nie zaśmiecać tematu, możemy też pogadać na priv.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 06-28-2020, 8:45
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 07-03-2020, 9:28
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 07-04-2020, 8:06
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez klubik - 07-23-2020, 1:31
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 07-23-2020, 10:14
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez klubik - 07-24-2020, 0:54
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 07-24-2020, 7:57
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez klubik - 07-24-2020, 20:31
RE: Pierwsze "koty za płoty" z KB1 - przez Roni0127 - 07-25-2020, 7:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości