Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legenda coupe(KA8) 92r.
#11
Technicznie Raczej OK tak jak Decado napisał w srodku fotel kierowcy podniszczony, ale jak poprawie finanse to może obije fotele w nową skórke. z mechaniki to musze wymienic lewy górny wachacz i szybe przednią niestety;/ Silnik i skrzynia wydają się być w miarę ok jedynie silnik troche pobiera oleju ale raczej nie duże ilości.
Odpowiedz
#12
Na początku sierpnia będę oglądał graty od coupety z kremową i szarą tapicerką. Jak będzie coś godnego uwagi dam znać.
Odpowiedz
#13
O to fajnie by było, bo mi tez niestety grzanie w fotelu kierowcy nie działa i nie wiem czy nie oplacalo by sie bardziej poprostu fotela wymienicJęzyk
Odpowiedz
#14
Danielofski !
Ty jesteś mądry człowiek! Czwarty rok tym jeżdżę a nie wiedziałem że coś takiego mam w aucie. Musisz udzielić mi dokładnych instrukcji.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#15
Adixi1 z tego co widzialem i chlopaki na spocie to motor u Ciebie lubi sobie puscic dymka wiec olej żre Język ale poki nie litrami to jest OK Duży uśmiech
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#16
no lubi trocheDuży uśmiech aczkolwiek np na benzynie prawie nic nie kopci a na gazie bardziej. a zrzeranie oleju nie jest narazie (odpukać) jakies duze.
Odpowiedz
#17
pierwsze fotki przypominają mi dawniejsze zdjęcia na zwykłym filmie!

fajne auto!
v6
Odpowiedz
#18
Dzieki i miło mi, że się podobaUśmiech
Odpowiedz
#19
[Obrazek: 20111020137.jpg]

tak to wygląda po zdarzeniu.
Odpowiedz
#20
Ojojoj what happened?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości