Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legenda coupe(KA8) 92r.
#71
coś czuję, że on chce się jej pozbyć tylnymi drzwami Język
v6
Odpowiedz
#72
panowie nie wiem czy mi starczy kasy. poprzednim razem jak byla lekko klepnieta w przod wycenili szkode calkowita i wyplacili niecale 5tys. koszta naprawy wyszly 4tys a bylo o wiele mniej do roboty. tym razem poszła najprawdopodobniej cała belka. wywalilo nawet nadkole z drugiej strony, wszyszystko popekało. chcialbym kupic najlepiej druga taka, ale nie wiem czy sie trafi ;(
Odpowiedz
#73
Trzeba się kłócić o kwotę wypłacaną z OC, zaniżają wartości , na CKPL jest w hyde parku o tym temat.
Odpowiedz
#74
wiem to i bede sie klucił. mam również nadzieję wyciagnac cos za uszczerbek na zdrowu, aczkolwiek nie wiem czy chce naprawiac i jezdzic jezeli samochod okaże się przekoszony. Wole w takim wypadku dołożyć i kupić kolejny.
Odpowiedz
#75
Kupiłem po podobnym strzale, mam krzywą podłużnicę, belkę, wachacz na podkładkach, i... jest zbieżność, auto jedzie 200 i nie nosi za wiele (przy suchej naw. i oczywiście jeszcze gdy o tym nie wiedziałem) a przy 170 łyka traski aż miło...
Może i kamikaze, ale co tam...
Podłużnicę mam wbitą na ok 1cm i podwiniętą w dół. Naprawdę, da się jeździć. Bardziej na miejscu byłoby w sumie napisać można...
Odpowiedz
#76
(02-13-2012, 0:35 )adixi1 napisał(a): wiem to i bede sie klucił. mam również nadzieję wyciagnac cos za uszczerbek na zdrowu, aczkolwiek nie wiem czy chce naprawiac i jezdzic jezeli samochod okaże się przekoszony. Wole w takim wypadku dołożyć i kupić kolejny.

weź tyle ile Ci się należy, nie chciałbym znów więcej płacić za ubezpieczenie OC mojego auta - mam nadzieję, że rozumiesz aluzję.
v6
Odpowiedz
#77
Adrian, zapytaj u nas na HTLu Boska o coupe'te jego sasiadki, moze odda za 2500 PLN bo za tyle ostatnio podobno byla (jesli wierzyc Boskowi)...To ten egzemplarz ktory ogladales w komisie.
Ratuj auto!
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#78
@legend95 nie rozumiem aluzji, nie po to całe zycie płace ubezpieczenia róznego typu żeby teraz nic z tego nie mieć. Od takich sytuacji jestem ubezpieczony i nie rób ze mnie naciągacza. Mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie kto ile płaci za OC bo akurat największymi kombinatorami i oszustami są TU. Wezme to co sie należy ale w najwyższej kwocie.
@Decado co do hondy boska sąsiadki to nie bardzo wierze w te 2500 tym bardziej, że sam bosek mówił mi że miał płacić za niego 3800 ale nie dostał kredytu. Kolega jak chciał kupić to mu powiedzieli 4000zł. także to co Bosek pisze raczej między bajki można włożyć. Tak poza tym ten egzemplarz jest praktycznie cały do malowania bo blacha i stan lakieru jak na mój gust są tragiczne.
Odpowiedz
#79
OK, oby wszystko sie dla Ciebie skonczylo pomyslnie! Uśmiech
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#80
rozumiem, że po tym "wypadku" masz uszczerbek na zdrowiu?

aluzje rozumiesz.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości