Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spot warszawa i okolice
#41
Najprawdopodobniej bede w weekend 12-13 listopad w wawie i tak sobie pomyślałem że można było by się gdzieś spotkać na jakiś mały spocik.
Odpowiedz
#42
Panowie ponawiam pytanko, czy ktoś kto nie wybiera się na zlot do torunia, miałby ochote w przyszły weekend na jakiś spocik w wawie z Legendem z Lublina??
Odpowiedz
#43
Jak widzę spoty odbywają się mało regularnie - mimo odstraszających mrozów, może dałoby się kolegów na jakąś małą integrację namówić?
Jestem nowy w grupie, chętnie bym Was zapoznał Duży uśmiech
Proponuję w tygodniu, bo weekend w weekend jestem we Wrocławiu
Zaproponujcie datę i miejsce Uśmiech
Odpowiedz
#44
@woodieh jak widzisz w wawie ciężko się spotkać bo nie ma wsumie żadnego odzewu.
Jak widzisz wyzej ja w listopadzie proponowalem jakieś spotkanko i odzew był zerowy.
Może coś bliżej wakacji się ruszyJęzyk
Odpowiedz
#45
Mnie ciągle nosi, latem pewnie będę stacjonował we Wrocławiu Duży uśmiech
Ale co tam, a nuż się uda Uśmiech
Odpowiedz
#46
Niestety jestem zapracowany , a jak już mam czas to naprawiam coś w aucie Uśmiech Teraz mi silnik swapują na nowszy, ale chętnie bym się spotkał w małym gronie , jak tylko wyjadę z warsztatu (Przyszły tydzień).
Odpowiedz
#47
też jestem chętny na spotkanie
muszę tylko ogarnąć wahacz dolny przedni prawy
gdyż przez jego pęknięcie nie jestem zbytnio mobilny ;/
Odpowiedz
#48
są jakieś fotki ze spotów legendziarzy ??
Odpowiedz
#49
JanG23 - zregeneruj w Zielonce jak nie masz pomysłów . Tanio, szybko, wymiana na miejscu (jak możesz dojechać) lub kup używke i zregeneruj. O ile dobrze pamiętam to masz G3 przedlift. W kbyłce gdzie robie swap silnika ,Ralf www.czesciuralfa.pl , stoi cały 3g polift, to moze podejdzie , moge też ci przywieźć jak będę u niego.
Odpowiedz
#50
(02-10-2012, 7:36 )moran napisał(a): JanG23 - zregeneruj w Zielonce jak nie masz pomysłów . Tanio, szybko, wymiana na miejscu (jak możesz dojechać) lub kup używke i zregeneruj. O ile dobrze pamiętam to masz G3 przedlift. W kbyłce gdzie robie swap silnika ,Ralf www.czesciuralfa.pl , stoi cały 3g polift, to moze podejdzie , moge też ci przywieść jak będę u niego.

właśnie polift ma inne podejście pod amor a nie za bardzo wierze w regenerację wahacza który pękł
już mam wszystko pozamawiane tylko ten głupi wahacz wrrrr typ ma wystawiony na aledrogo jak dzwoniłem to go nie ma inny ma ale chce 260!! pogięło typa inny ma sprawne auto i ten wahacz ale nie sprzedaje gratów bo szuka kupca na sinik i skrzynie (sprawdzić na jeżdżącym aucie) ja pierdziu normalnie deficytowy towar jak zwrotnice tylne z czujnikiem abs ;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości