Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kb1 masa
#11
Myślę i myślę.... xD waga auta jest jak podawana? Gotowy do drogi czyli zalany wszystkimi płynami, bak do pelna i bez kierowcy? Czy sie mylę?
Bo teoretycznie pusty bak rozwiązuje moj problem jeżeli tak jestUśmiech
Dzis znow ja widziałem i znowu mysle i myślę..... Uśmiech
A nie ma ktos możliwości po prostu zważyć samochodu? Nie macie w okolicy skupu złomu lub cos podobnego?Język z czystej ciekawości i wiedzy dla potomnychUśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz
#12
Zważę
Odpowiedz
#13
(06-28-2015, 18:32 )Peter napisał(a): Acura może być lżejsza bo ma mniej wyposażenia ale to pewnie kwestia kilkunastu kilogramów.

zaciekawiles mnie tym, mozesz napisac cos wiecej? zaczolem ostatnio rozgladac sie za rl'em ale skoro legend jest na wiekszym wypasie od rl'a to moze zmienie kierunek Uśmiech
Odpowiedz
#14
Chłopie legend ciężki to kup sobie accorda.
Odpowiedz
#15
(08-31-2015, 6:22 )dariusz2880 napisał(a): Chłopie legend ciężki to kup sobie accorda.

To nie jest wykluczoneUśmiech ale to nie to samo... fakt, mozna miec w podobnych pieniądzach auto z 2010r, ale nie z v6 vtec, bez AWD i wszystkiego tego co czyni z KB1 Legendę Uśmiech i ogólnie musze sie przejechać accordem, np w combi bagaznik jest maly, bo ma wiele małych schowków, a ja bym wolal duża pusta przestrzeń. Pomiędzy accord a legend stoi jeszcze Lexus GS430 który z v8 wazy nieco ponad 1700 kgUśmiech
Odpowiedz
#16
Kup legenda 5.
Odpowiedz
#17
(09-01-2015, 14:48 )dariusz2880 napisał(a): Kup legenda 5.


nie na temat... Język co mam kupic to sam zadecyduje, bez obrazy. Prosze tylko o pomoc w sprawie masy auta, które macie. jak tylko pojawi sie ogloszenie w mojej okolicy to podjade do goscia i sam pojade gdzies to bydle zwazycJęzyk ale narazie wszystko za daleko... dziekuje wszystkim za chec pomocy, ale nadal brakuje konkretow...
Odpowiedz
#18
(09-01-2015, 20:05 )janol91 napisał(a):
(09-01-2015, 14:48 )dariusz2880 napisał(a): Kup legenda 5.


nie na temat... Język co mam kupic to sam zadecyduje, bez obrazy. Prosze tylko o pomoc w sprawie masy auta, które macie. jak tylko pojawi sie ogloszenie w mojej okolicy to podjade do goscia i sam pojade gdzies to bydle zwazycJęzyk ale narazie wszystko za daleko... dziekuje wszystkim za chec pomocy, ale nadal brakuje konkretow...

Dostałeś masy auta to co chcesz jeszcze?
Odpowiedz
#19
(08-27-2015, 6:04 )janol91 napisał(a): waga auta jest jak podawana? Gotowy do drogi czyli zalany  wszystkimi  płynami, bak do pelna i bez kierowcy? Czy sie mylę?
Bo teoretycznie  pusty  bak rozwiązuje  moj problem  jeżeli  tak jestUśmiech
Odpowiedz
#20
Producent podaje masę z płynami ustrojowymi bez paliwa i kierowcy razem z wyposażeniem typu dojazdówka, narzędzia i gaśnica.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości