Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regeneracja przednich wahaczy.
#61
(01-24-2020, 0:23 )wujekmetal napisał(a): Problem luzu dolnych wahaczy  przód dopadł w końcu i mnie przy przebiegu około 190 tys.
No i problem regenerować - kupić nowe ? Padło na - regeneracja i zobaczymy jak to wygląda.
Wahacze dzisiaj wróciły i jestem mega zadowolony z jakości i sposobu wykonania pełna profeska, koszt 200 sztuka, zrobione dwa 3 tys zostały w kieszeni.
Przy okazji Peter piękne dzięki za namiar na p.Krzysztofa - kontakt, czas wykonania zaj...

Pan Krzysztof to stara, dobra szkoła toczenia Oczko
Standardowo robi kontry z kalamitkami do smarowania ale akurat w przypadku KB1 niema na nie miejsca.
Najgorsze jest to, że chyba nie ma nikogo kto chciałby przejąć po nim zakład a jest już albo prawie emerytem.
Odpowiedz
#62
Witam Państwa.

Czy do regeneracji przedniego zawieszenia w naszych KB1 są dostępne na rynku sworznie, tuleje metalowo-gumowe itp. Co raz głośniej zaczyna pracować moje przednie zawieszenie, w związku z czym zamierzam powymieniać te wszystkie elementy pracujące.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#63
Cześć Forumowicze Uśmiech Mam luzy na sworzniach dolnych wahaczy w Hondzie Legend, proszę jeżeli możecie o kontakt do Pana Krzysztofa którego polecacie, Z góry dziękuję, kontakt: kedzierskigabriel@gmail.com
Odpowiedz
#64
(01-24-2020, 1:12 )Peter napisał(a):
(01-24-2020, 0:23 )wujekmetal napisał(a): Problem luzu dolnych wahaczy  przód dopadł w końcu i mnie przy przebiegu około 190 tys.
No i problem regenerować - kupić nowe ? Padło na - regeneracja i zobaczymy jak to wygląda.
Wahacze dzisiaj wróciły i jestem mega zadowolony z jakości i sposobu wykonania pełna profeska, koszt 200 sztuka, zrobione dwa 3 tys zostały w kieszeni.
Przy okazji Peter piękne dzięki za namiar na p.Krzysztofa - kontakt, czas wykonania zaj...

Pan Krzysztof to stara, dobra szkoła toczenia Oczko
Standardowo robi kontry z kalamitkami do smarowania ale akurat w przypadku KB1 niema na nie miejsca.
Najgorsze jest to, że chyba nie ma nikogo kto chciałby przejąć po nim zakład a jest już albo prawie emerytem.
Odpowiedz
#65
(01-08-2022, 8:33 )Gabek222 napisał(a): Cześć Forumowicze Uśmiech Mam luzy na sworzniach dolnych wahaczy w Hondzie Legend, proszę jeżeli możecie o kontakt do Pana Krzysztofa którego polecacie, Z góry dziękuję, kontakt: kedzierskigabriel@gmail.com

Gabriela Kędzierskiego zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz
#66
Ups.. Jestem pierwszy raz na forum, już się przywitałem Uśmiech w mam nadzieję że w dobrym miejscu
Odpowiedz
#67
Koledzy, którym ostatnio podawałem kontakt do p. Krzysztofa dajcie znać czy jeszcze prowadzi działalność.
Nie chcę rozdawać jego numeru skoro nie mam pewności czy nadal działa.
Odpowiedz
#68
poczta głosowa od kilkunastu dni tylko się odzywa
Odpowiedz
#69
(01-10-2022, 22:19 )pablo diablo napisał(a): poczta głosowa od kilkunastu dni tylko się odzywa

Odgrażał się już dawno, że przejdzie na emeryturę.
Pewnie to nastąpiło.
Odpowiedz
#70
Dokładnie - słychać pocztę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości